| όνομα | ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΓΧΥΣΗΣ, MI23, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΊΩΝ ΧΑΜΗΛΌΤΕΡΟΥ ΚΌΣΤΟΥΣ CE/ISO |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-2200ml/h, βήμα από 1ml/h |
| όνομα | Προσιτό κτηνιατρικό προϊόν, αντλίες έγχυσης, Mi23, εγκεκριμένος Ce/Iso ανεφοδιασμός |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-2200ml/h, βήμα από 1ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Όνομα | Γίνοντας καλό προϊόν χαμηλής τιμής της Κίνας στο κτηνιατρικό, αντλίες έγχυσης, Mi25, Ce/Iso εγκεκριμ |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-2200ml/h, βήμα από 1ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| όνομα | ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΓΧΥΣΗΣ, MI23, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΙ CE/ISO κτηνιατρικοί ιατρικός εξοπλισμός και ανεφοδιασμός |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-2200ml/h, βήμα από 1ml/h |
| όνομα | Κτηνιατρικές αντλίες έγχυσης προϊόντων, Mi23, εγκεκριμένος Ce/Iso ανεφοδιασμός |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-2200ml/h, βήμα από 1ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| όνομα | Προσιτές αντλίες έγχυσης, Mi20, εγκεκριμένος Ce/Iso εξοπλισμός νοσοκομείων |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-1800ml/h διευθετήσιμος, ±20% |
| Όνομα | Εύκαμπτος Stackable αυτόματος τροφοδοτημένος ελεύθερης ροής σφιγκτήρας αντλιών έγχυσης |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-1800ml/h διευθετήσιμος, ±20% |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Προϊόν ονόματος | CE/ISO εγκεκριμένη αντλία έγχυσης νοσοκομείων |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-2200ml/h, βήμα από 1ml/h |
| όνομα | Προσιτές άσπρες αντλίες έγχυσης, Mi20, εγκεκριμένος Ce/Iso εξοπλισμός νοσοκομείων |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-1800ml/h διευθετήσιμος, ±20% |
| όνομα | Κτηνιατρικές αντλίες έγχυσης προϊόντων, Mi23, εγκεκριμένος Ce/Iso ανεφοδιασμός |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-2200ml/h, βήμα από 1ml/h |