| Τύπος | Εξοπλισμοί & αναισθησίας Εξαρτήματα, μηχανή αναισθησίας, συσκευές αναπνοής |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων | Κατηγορία ΙΙΙ |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή αναισθησίας ψεκαστήρων νοσοκομείων, ενήλικη μηχανή αναισθησίας, μηχανή αναισθητικού με την τι |
| Εφαρμογή | Λειτουργούν δωμάτιο, που εφαρμόζεται για το παιδί και ενήλικο, ενήλικο και παιδιατρικό (3kg) |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Τύπος | Εξοπλισμοί & αναισθησίας Εξαρτήματα, μηχανή αναισθησίας, συσκευές αναπνοής |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων | Κατηγορία ΙΙΙ |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή αναισθησίας ψεκαστήρων νοσοκομείων, ενήλικη μηχανή αναισθησίας, μηχανή αναισθητικού με την τι |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | Λειτουργούν δωμάτιο, που εφαρμόζεται για το παιδί και ενήλικο, ενήλικο και παιδιατρικό (3kg) |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Τύπος | Εξοπλισμοί & αναισθησίας Εξαρτήματα, μηχανή αναισθησίας, συσκευές αναπνοής |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων | Κατηγορία ΙΙΙ |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή αναισθησίας ψεκαστήρων νοσοκομείων, ενήλικη μηχανή αναισθησίας, μηχανή αναισθητικού με την τι |
| Εφαρμογή | Λειτουργούν δωμάτιο, που εφαρμόζεται για το παιδί και ενήλικο, ενήλικο και παιδιατρικό (3kg) |
| εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος | Εξοπλισμοί & αναισθησίας Εξαρτήματα, μηχανή αναισθησίας, συσκευές αναπνοής |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων | Κατηγορία ΙΙΙ |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή αναισθησίας ψεκαστήρων νοσοκομείων, ενήλικη μηχανή αναισθησίας, μηχανή αναισθητικού με την τι |
| Εφαρμογή | Λειτουργούν δωμάτιο, που εφαρμόζεται για το παιδί και ενήλικο, ενήλικο και παιδιατρικό (3kg) |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Τύπος | Εξοπλισμοί & αναισθησίας Εξαρτήματα, μηχανή αναισθησίας |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων | Κατηγορία ΙΙΙ |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή αναισθησίας ψεκαστήρων νοσοκομείων, ενήλικη μηχανή αναισθησίας, μηχανή αναισθητικού με την τι |
| Εφαρμογή | Λειτουργούν δωμάτιο, που εφαρμόζεται για το παιδί και ενήλικο, ενήλικο και παιδιατρικό (3kg) |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Τύπος | Εξοπλισμοί & αναισθησίας Εξαρτήματα, μηχανή αναισθησίας, συσκευές αναπνοής |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων | Κατηγορία ΙΙΙ |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή αναισθησίας ψεκαστήρων νοσοκομείων, ενήλικη μηχανή αναισθησίας, μηχανή αναισθητικού με την τι |
| Εφαρμογή | Λειτουργούν δωμάτιο |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όνομα μηχανών | CE/ISO εγκεκριμένη αντλία έγχυσης νοσοκομείων |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.1-9999.9ml, βήμα από 0.1ml |
| Ποσοστό ροής | 0.1-1800ml/h, βήμα από 0.1ml/h |
| Ακρίβεια έγχυσης | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-1800ml/h διευθετήσιμος, ±20% |
| Προϊόν ονόματος | CE/ISO εγκεκριμένη αντλία έγχυσης νοσοκομείων |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-2200ml/h, βήμα από 1ml/h |
| Όνομα του προϊόντος | ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΓΧΥΣΗΣ, MI27, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΊΩΝ |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια έγχυσης | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-1800ml/h διευθετήσιμος, ±20% |
| όνομα | CE/ISO εγκεκριμένη αντλία συρίγγων νοσοκομείων |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.999ml, βήμα by0.01ml |
| Μέγεθος Sryinge | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Ποσοστό βόλων | 2ml σύριγγα: 100ml/h 5ml σύριγγα: 150ml/h 10ml σύριγγα: 400ml/h 20ml σύριγγα: 600ml/h 30ml σύριγ |
| Συναγερμός | Χαμηλή μπαταρία Μπαταρία που εξαντλούνται, αέρας στη γραμμή, πόρτα ανοικτή, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ και |