| όνομα | Το νοσοκομείο και το σπίτι χρησιμοποιούν το συμπυκνωτή οξυγόνου χαμηλής θερμοκρασίας SL3C550 και χαμ |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Συμπυκνωτής οξυγόνου λειτουργίας χαμηλής θερμοκρασίας και χαμηλής πίεσης |
| Συγκέντρωση οξυγόνου | 93±3% |
| Θόρυβος | 53dB (Α) |
| Επίδειξη | Ευφυής εύκολη λειτουργία μεγάλος-οθόνης |
| όνομα | Χειρουργικές αξίες λειτουργουσών αιθουσών αυτός-L500 λαμπτήρων Shadowless οργάνων Siriusmed της χειρ |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Πραγματικά κρύα σημαντικά shadowless αποτελέσματα πηγής φωτός |
| Φωτισμός | Άριστος φωτισμός βάθους |
| Συστήματα | Προηγμένα συστήματα αναστολής ελέγχου καθολικά |
| Κάτοχος | Σύγχρονος ελασματικός κάτοχος λαμπτήρων ροής |
| όνομα | Αυτός-608-π ηλεκτρικός συμβατός χειρουργικός λειτουργών πίνακας αυτός-608-π για Siriusmed |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Καλύψτε τις απαιτήσεις της σύγχρονης χειρουργικής επέμβασης εξεχουσών θέσεων |
| Στρώμα | Νέος υλικός αφρός μνήμης |
| Υλικό | Υλικό ανοξείδωτο ινών άνθρακα |
| Εξοπλισμένος | Μια μπαταρία και μια συσκευή φόρτισης |
| όνομα | HE-608-P Operating Table Medical Universal Εγχειρίδιο Πίνακας χειρισμού Siriusmed |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Καλύψτε τις απαιτήσεις της σύγχρονης χειρουργικής επέμβασης εξεχουσών θέσεων |
| Στρώμα | Νέος υλικός αφρός μνήμης |
| Υλικό | Υλικό ανοξείδωτο ινών άνθρακα |
| Εξοπλισμένος | Μια μπαταρία και μια συσκευή φόρτισης |
| όνομα | Operating Table Medical HE-608-P Universal Operation Table Siriusmed |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Καλύψτε τις απαιτήσεις της σύγχρονης χειρουργικής επέμβασης εξεχουσών θέσεων |
| Στρώμα | Νέος υλικός αφρός μνήμης |
| Υλικό | Υλικό ανοξείδωτο ινών άνθρακα |
| Εξοπλισμένος | Μια μπαταρία και μια συσκευή φόρτισης |
| όνομα | Αυτός-608-τ ηλεκτρο υδραυλικό κρεβάτι Siriusmed θεάτρων λειτουργίας λειτουργούντων πινάκων χειρουργι |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Χρησιμοποίηση του ελέγχου μικροϋπολογιστών |
| Υλικό | Μέταλλο, χάλυβας, ανοξείδωτο |
| Trendelenburg | Δύο σταδίων διασπασμένο πιάτο ποδιών |
| Ελεγκτής | Οπτικός Τύπος χεριών |
| όνομα | Ηλεκτρικό γυναικολογικό κρεβάτι Siriusmed αυτός-608-τ θεάτρων επιτραπέζιας χειρουργικό λειτουργίας λ |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Χρησιμοποίηση του ελέγχου μικροϋπολογιστών |
| Υλικό | Μέταλλο, χάλυβας, ανοξείδωτο |
| Trendelenburg | Δύο σταδίων διασπασμένο πιάτο ποδιών |
| Ελεγκτής | Οπτικός Τύπος χεριών |
| όνομα | Electro Hydraulic Operating HE-608-T Table Surgical Operation Theatre Bed Siriusmed |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Χρησιμοποίηση του ελέγχου μικροϋπολογιστών |
| Υλικό | Μέταλλο, χάλυβας, ανοξείδωτο |
| Trendelenburg | Δύο σταδίων διασπασμένο πιάτο ποδιών |
| Ελεγκτής | Οπτικός Τύπος χεριών |
| όνομα | Χειρουργικός δωματίων πίνακας θεάτρων νοσοκομείων ηλεκτρικός, λειτουργών πίνακας Siriusmed ιατρικό S |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Λειτουργία και άνεση για περισσότερη αποδοτικότητα στο λειτουργούν δωμάτιο |
| Υλικό | Μέταλλο, χάλυβας, ανοξείδωτο |
| Στήριγμα μπαταριών | ΝΑΙ |
| Γέφυρα επάνω | ≥120mm |
| όνομα | Ηλεκτρικό Γυναικολογικό Νοσοκομείο Siriusmed SXD8801 Εξοπλισμός χειρουργικός πίνακας |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Λειτουργία και άνεση για περισσότερη αποδοτικότητα στο λειτουργούν δωμάτιο |
| Υλικό | Μέταλλο, χάλυβας, ανοξείδωτο |
| Στήριγμα μπαταριών | ΝΑΙ |
| Γέφυρα επάνω | ≥120mm |