| Όνομα | Hfo-1 θερμαμένες υγραμένες υψηλές συσκευές HFNC οξυγόνου ροής για το νοσοκομείο |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Θερμαμένες υγραμένες υψηλές συσκευές οξυγόνου ροής |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής χρώματος LCD |
| Μοναδικές λειτουργίες | SpO2, Ο2 ξεπλύντε, αναθεώρηση τάσης, βοηθητικό Ο2 |
| Ακρίβεια ρύθμισης θερμοκρασίας | ±2℃ |
| όνομα | Νοσοκομειακή και οικιακή χρήση Ιατρικός συμπυκνωτής οξυγόνου SL3C550 5L/10L |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Συμπυκνωτής οξυγόνου ιατρικής λειτουργίας 10 LPM-Dual Flows |
| Συγκέντρωση οξυγόνου | 93±3% |
| Θόρυβος | 53dB (Α) |
| Επίδειξη | Ευφυής εύκολη λειτουργία μεγάλος-οθόνης |
| Ονομασία | η ιατρική φορητή οθόνη επαφής ο εξαεριστήρας |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | ο εξαεριστήρας |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Υλικό | Μέταλλο, πλαστικό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | η ιατρική φορητή οθόνη επαφής ο εξαεριστήρας |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | ο εξαεριστήρας |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Υλικό | Μέταλλο, πλαστικό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα | Εργαλείο δοκιμής ιατρικού εξοπλισμού-- G08, γενικής χρήσης συσκευή ανάλυσης ροής αερίου |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | ο εξαεριστήρας |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ταξινόμηση οργάνων | Κατηγορία Ι |
| Ευρέως σειρά χρήσης | Κατάλληλος για τη μηχανή και τον εξαεριστήρα αναισθησίας |
| Τύπος | Εξοπλισμοί & αναισθησίας Εξαρτήματα, μηχανή αναισθησίας, συσκευές αναπνοής |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων | Κατηγορία ΙΙΙ |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή αναισθησίας ψεκαστήρων νοσοκομείων, ενήλικη μηχανή αναισθησίας, μηχανή αναισθητικού με την τι |
| Εφαρμογή | Λειτουργούν δωμάτιο, που εφαρμόζεται για το παιδί και ενήλικο, ενήλικο και παιδιατρικό (3kg) |
| εγγύηση | 1 έτος |
| όνομα | ΕΥΧΡΗΣΤΕΣ ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΓΧΥΣΗΣ ΑΚΡΙΒΕΙΑΣ, MI22, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΊΩΝ |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.1-9999.9ml, βήμα από 0.1ml |
| Ποσοστό ροής | 0.1-1800ml/h, βήμα από 0.1ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-1800ml/h διευθετήσιμος, ±20% |
| Τύπος | Εξοπλισμοί & αναισθησίας Εξαρτήματα, μηχανή αναισθησίας, συσκευές αναπνοής |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων | Κατηγορία ΙΙΙ |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή αναισθησίας ψεκαστήρων νοσοκομείων, ενήλικη μηχανή αναισθησίας, μηχανή αναισθητικού με την τι |
| Εφαρμογή | Λειτουργούν δωμάτιο, που εφαρμόζεται για το παιδί και ενήλικο, ενήλικο και παιδιατρικό (3kg) |
| εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος | Εξοπλισμοί & αναισθησίας Εξαρτήματα, μηχανή αναισθησίας, συσκευές αναπνοής |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων | Κατηγορία ΙΙΙ |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή αναισθησίας ψεκαστήρων νοσοκομείων, ενήλικη μηχανή αναισθησίας, μηχανή αναισθητικού με την τι |
| Εφαρμογή | Λειτουργούν δωμάτιο, που εφαρμόζεται για το παιδί και ενήλικο, ενήλικο και παιδιατρικό (3kg) |
| εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος | Εξοπλισμοί & αναισθησίας Εξαρτήματα, μηχανή αναισθησίας, συσκευές αναπνοής |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων | Κατηγορία ΙΙΙ |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή αναισθησίας ψεκαστήρων νοσοκομείων, ενήλικη μηχανή αναισθησίας, μηχανή αναισθητικού με την τι |
| Εφαρμογή | Λειτουργούν δωμάτιο, που εφαρμόζεται για το παιδί και ενήλικο, ενήλικο και παιδιατρικό (3kg) |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |