| Ονομασία | η ιατρική φορητή οθόνη επαφής ο εξαεριστήρας |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | ο εξαεριστήρας |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Υλικό | Μέταλλο, πλαστικό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| όνομα | Νέα σειρά Siriusmed Meical οργάνων ελέγχου HT9 ασθενών βουλωμάτων νοσοκομείων ICU σχεδίου |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | υπομονετικό όργανο ελέγχου με τον 3/5-μόλυβδο ECG, Hwatime SpO2, NIBP, RESP, 2-Temp |
| ECG | Αριθμός μολύβδων μολύβδων 3 ή 5 |
| Σειρά σημάτων ECG | ±8 μ Β (vp-π) |
| Μέγεθος οθόνης | 17» οθόνη χρώματος TFT LCD με το πολυ κανάλι |
| όνομα | Φτηνή υπομονετική μοναδική κεκλιμένη επιτροπή Siriusmed Meical οργάνων ελέγχου UM2012 |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Μοναδικό κεκλιμένο υπομονετικό όργανο ελέγχου αποθήκευσης μεγάλης περιεκτικότητας επιτροπής |
| Υλικό | Πλαστικό και χάλυβας |
| Διαστάσεις | 178mmWx285mmHx310mmD |
| Μέγεθος οθόνης | διαγώνιος υψηλής ευκρίνειας 12,1 ιντσών |
| όνομα | HE-608-P Συμβατό με ηλεκτρικό χειρουργικό χειρουργικό τραπέζι Θέατρο χειρουργείου Κρεβάτι για γενική |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Καλύψτε τις απαιτήσεις της σύγχρονης χειρουργικής επέμβασης εξεχουσών θέσεων |
| Στρώμα | Νέος υλικός αφρός μνήμης |
| Υλικό | Υλικό ανοξείδωτο ινών άνθρακα |
| Εξοπλισμένος | Μια μπαταρία και μια συσκευή φόρτισης |
| όνομα | Ηλεκτρο υδραυλικό κρεβάτι Siriusmed θεάτρων λειτουργίας λειτουργούντων πινάκων λειτουργούντων πινάκω |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Χρησιμοποίηση του ελέγχου μικροϋπολογιστών |
| Υλικό | Μέταλλο, χάλυβας, ανοξείδωτο |
| Trendelenburg | Δύο σταδίων διασπασμένο πιάτο ποδιών |
| Ελεγκτής | Οπτικός Τύπος χεριών |
| όνομα | Zh-A51 ιατρικός συμπυκνωτής οξυγόνου για την ιατρική και εγχώρια χρήση Siriusmed |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Ελεύθερος συμπιεστής πετρελαίου συνεχής εργασία 24 ωρών |
| Αγνότητα οξυγόνου | 93%±3% |
| Σειρά ροής | 0,6 --5L |
| Εκτιμημένη τάση | AC220±22V, 50HZ±1HZ |
| όνομα | Μίας χρήσης EEG όργανα ελέγχου 4 ηλεκτρόδια Siriusmed ενοτήτων αισθητήρων συμβατά |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | αισθητήρας 4 ηλεκτροδίων EEG |
| Υλικό | Αγώγιμη κόλλα |
| Μέγεθος | 304*36mm |
| Απολύμανση του τύπου | 75% οινόπνευμα |
| όνομα | Αυτόματη CPAP της Κίνας μηχανή αποθεμάτων ιατρική με τον υγραντή και τη μάσκα S25 Siriusmed |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Μηχανή CPAP με τον υγραντή και τη μάσκα |
| Ακρίβεια στατικής πίεσης | 0,5 εκατ. H2O |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| όνομα | Siriusmed Β γεννήτρια οξυγόνου συμπυκνωτών οξυγόνου σειράς 5L ιατρική |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | συνεχής λειτουργώντας οξυγόνο-συμπυκνωτής 24 ωρών |
| Επίπεδο θορύβου | ≤40dB |
| Τύπος | Συσκευές αναπνοής |
| Σειρά ροής | 0,6 --5L |
| όνομα | Siriusmed Β σειράς 5L εγχώριας χρήσης ιατρικός εργοστασίων συμπυκνωτής οξυγόνου πώλησης φορητός |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Μακριά διάρκεια ζωής του μοριακού οξυγόνο-συμπυκνωτή κόσκινων |
| Επίπεδο θορύβου | ≤40dB |
| Τύπος | Συσκευές αναπνοής |
| Σειρά ροής | 0,6 --5L |