| όνομα | ΕΥΧΡΗΣΤΕΣ ΑΝΤΛΙΕΣ ΣΥΡΙΓΓΩΝ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ, MS58, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ICU |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.999ml, βήμα by0.01ml |
| Μέγεθος Sryinge | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Ποσοστό βόλων | 2ml σύριγγα: 100ml/h 5ml σύριγγα: 150ml/h 10ml σύριγγα: 400ml/h 20ml σύριγγα: 600ml/h 30ml σύριγ |
| Συναγερμός | Χαμηλή μπαταρία Μπαταρία που εξαντλούνται, αέρας στη γραμμή, πόρτα ανοικτή, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ και |
| όνομα | ΕΥΧΡΗΣΤΕΣ ΑΝΤΛΙΕΣ ΣΥΡΙΓΓΩΝ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ, MS37, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ICU |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.999ml, βήμα by0.01ml |
| Μέγεθος Sryinge | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Ποσοστό βόλων | 2ml σύριγγα: 100ml/h 5ml σύριγγα: 150ml/h 10ml σύριγγα: 400ml/h 20ml σύριγγα: 600ml/h 30ml σύριγ |
| Συναγερμός | Χαμηλή μπαταρία Μπαταρία που εξαντλούνται, αέρας στη γραμμή, πόρτα ανοικτή, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ και |
| Όνομα μηχανών | ΥΨΗΛΟΣ - ΑΝΤΛΙΕΣ ΠΟΙΟΤΙΚΩΝ ΣΥΡΙΓΓΩΝ, MS37, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ICU |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.999ml, βήμα by0.01ml |
| Μέγεθος Sryinge | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Ποσοστό βόλων | 2ml σύριγγα: 100ml/h 5ml σύριγγα: 150ml/h 10ml σύριγγα: 400ml/h 20ml σύριγγα: 600ml/h 30ml σύριγ |
| Συναγερμός λειτουργίας | Χαμηλή μπαταρία Μπαταρία που εξαντλούνται, αέρας στη γραμμή, πόρτα ανοικτή, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ και |
| όνομα | ΑΝΤΛΙΕΣ ΣΥΡΙΓΓΩΝ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΩΝ ΤΙΜΩΝ, MS37, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ICU |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.999ml, βήμα by0.01ml |
| Μέγεθος Sryinge | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Ποσοστό βόλων | 2ml σύριγγα: 100ml/h 5ml σύριγγα: 150ml/h 10ml σύριγγα: 400ml/h 20ml σύριγγα: 600ml/h 30ml σύριγ |
| Συναγερμός | Χαμηλή μπαταρία Μπαταρία που εξαντλούνται, αέρας στη γραμμή, πόρτα ανοικτή, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ και |
| όνομα | ΛΕΥΚΟ ΑΝΤΛΙΩΝ ΣΥΡΙΓΓΩΝ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΩΝ ΤΙΜΩΝ, MS37, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΙΑΤΡΙΚΌΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.999ml, βήμα by0.01ml |
| Μέγεθος Sryinge | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Ποσοστό βόλων | 2ml σύριγγα: 100ml/h 5ml σύριγγα: 150ml/h 10ml σύριγγα: 400ml/h 20ml σύριγγα: 600ml/h 30ml σύριγ |
| Συναγερμός μηχανών | Χαμηλή μπαταρία Μπαταρία που εξαντλούνται, αέρας στη γραμμή, πόρτα ανοικτή, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ και |
| όνομα | ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΝΤΛΙΩΝ ΣΥΡΙΓΓΩΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑΣ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ, MS58, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ICU |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.999ml, βήμα by0.01ml |
| Μέγεθος Sryinge | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Ποσοστό βόλων | 2ml σύριγγα: 100ml/h 5ml σύριγγα: 150ml/h 10ml σύριγγα: 400ml/h 20ml σύριγγα: 600ml/h 30ml σύριγ |
| Συναγερμός | Χαμηλή μπαταρία Μπαταρία που εξαντλούνται, αέρας στη γραμμή, πόρτα ανοικτή, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ και |
| όνομα | ΕΥΧΡΗΣΤΟ ΛΕΥΚΟ ΑΝΤΛΙΩΝ ΣΥΡΙΓΓΩΝ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ, MS32, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ICU |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.999ml, βήμα by0.01ml |
| Μέγεθος Sryinge | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Ποσοστό βόλων | 2ml σύριγγα: 100ml/h 5ml σύριγγα: 150ml/h 10ml σύριγγα: 400ml/h 20ml σύριγγα: 600ml/h 30ml σύριγ |
| Συναγερμός | Χαμηλή μπαταρία Μπαταρία που εξαντλούνται, αέρας στη γραμμή, πόρτα ανοικτή, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ και |
| όνομα | Το χειρουργικό ελαφρύ ανώτατο όριο sx-ΙΙ 700L λειτουργίας Shadowless δωματίων θεραπεύει τη δύναμη |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Στο shadowless λαμπτήρα λειτουργίας venipuncture |
| Αριθμός βολβών | 80pcs |
| Ένταση φωτισμού (Λουξεμβούργο) | 40,0000-140,000Lux |
| Θερμοκρασία χρώματος (κ) | 3700K ~5000K |
| όνομα | Ιατρική φορητή αυτόματη μηχανή BiPAP σειράς Λα με τον υγραντή και τη μάσκα |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Αυτόματη μηχανή BiPAP εγχώριας χρήσης |
| Islop | Αυτοκίνητο, επίπεδο 1-6 |
| Υλικό | Μέταλλο, πλαστικό |
| Επίπεδο θορύβου | ≤30dB |
| όνομα | Αυτός-L500I ιατρικό ελαφρύ χειρουργικό φως λαμπτήρων εξοπλισμού κινητό οδηγημένο λειτουργούν |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Καθολικό σύστημα αναστολής |
| Υλικό | Μέταλλο, πλαστικό, χάλυβας |
| Ελαφριά ένταση φωτισμού | 30,000-160,000Lux |
| Τύπος βολβού | Οδηγήσεις |