| όνομα | ΑΝΤΛΙΕΣ ΣΥΡΙΓΓΩΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑΣ τιμών της ΚΙΝΑΣ, MS31, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΊΩΝ |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.999ml, βήμα by0.01ml |
| Μέγεθος Sryinge | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Ποσοστό βόλων | 2ml σύριγγα: 100ml/h 5ml σύριγγα: 150ml/h 10ml σύριγγα: 400ml/h 20ml σύριγγα: 600ml/h 30ml σύριγ |
| Συναγερμός | Χαμηλή μπαταρία Μπαταρία που εξαντλούνται, αέρας στη γραμμή, πόρτα ανοικτή, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ και |
| Όνομα προϊόντων | ΑΝΤΛΙΕΣ ΣΥΡΙΓΓΩΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑΣ τιμών της ΚΙΝΑΣ, MS31, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΊΩΝ |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.999ml, βήμα by0.01ml |
| Μέγεθος Sryinge | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Ποσοστό βόλων | 2ml σύριγγα: 100ml/h 5ml σύριγγα: 150ml/h 10ml σύριγγα: 400ml/h 20ml σύριγγα: 600ml/h 30ml σύριγ |
| Συναγερμός προϊόντων | Χαμηλή μπαταρία Μπαταρία που εξαντλούνται, αέρας στη γραμμή, πόρτα ανοικτή, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ και |
| όνομα | ΕΥΧΡΗΣΤΕΣ ΑΝΤΛΙΕΣ ΣΥΡΙΓΓΩΝ ΧΑΜΗΛΉΣ ΤΙΜΉΣ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ, MS51, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ICU |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.999ml, βήμα by0.01ml |
| Μέγεθος Sryinge | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Ποσοστό βόλων | 2ml σύριγγα: 100ml/h 5ml σύριγγα: 150ml/h 10ml σύριγγα: 400ml/h 20ml σύριγγα: 600ml/h 30ml σύριγ |
| Συναγερμός | Χαμηλή μπαταρία Μπαταρία που εξαντλούνται, αέρας στη γραμμή, πόρτα ανοικτή, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ και |
| όνομα | Γίνοντας στον κτηνιατρικό εξοπλισμό της Κίνας, αντλίες έγχυσης, Mi25, Ce/Iso εγκεκριμένο |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-2200ml/h, βήμα από 1ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| όνομα | Κτηνιατρικές μηχανές αναισθησίας, αγαθό τιμών εργοστασίων LV600 Κίνα μετά από την υπηρεσία |
|---|---|
| Επίδειξη | 8» TFT, οθόνη αφής, τοπ φως |
| Πρότυπο εξαερισμού | VCV, PCV, εγχειρίδιο, εφεδρεία simv-Β (προαιρετική: SIMV-Π, SPONT/PSV) |
| Παλιρροιακός όγκος | 20-1500ml (προαιρετικό 10-1600ml), ηλεκτρονικό ΤΙΤΊΒΙΣΜΑ, παράμετροι μηχανικών πνευμόνων. |
| Μορφή κυμάτων | Πόδι-τ, ροή-τ, VT, CO2-τ |
| όνομα | Εύχρηστες κτηνιατρικές μηχανές αναισθησίας, αγαθό τιμών εργοστασίων LV600 Κίνα μετά από την υπηρεσία |
|---|---|
| Επίδειξη | 8» TFT, οθόνη αφής, τοπ φως |
| Πρότυπο εξαερισμού | VCV, PCV, εγχειρίδιο, εφεδρεία simv-Β (προαιρετική: SIMV-Π, SPONT/PSV) |
| Παλιρροιακός όγκος | 20-1500ml (προαιρετικό 10-1600ml), ηλεκτρονικό ΤΙΤΊΒΙΣΜΑ, παράμετροι μηχανικών πνευμόνων. |
| Μορφή κυμάτων | Πόδι-τ, ροή-τ, VT, CO2-τ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Αυτός-Κ-3 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Ποιοτική πιστοποίηση | CE ISO 13485 |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Πρότυπο Numbe | Αυτός-Κ-6 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Εφαρμογή | Λειτουργούν δωμάτιο, ενδοσκοπικό λειτουργούν δωμάτιο, |
| όνομα | PM5000 12 ίντσας Ecg φορητό ICU Multiparameter κυματοειδούς ιατρικό υπομονετικό όργανο ελέγχου |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Υπομονετικό όργανο ελέγχου Ecg χρήσης νοσοκομείων ICU |
| Διαστάσεις | 324mmWx 324mmHx 183mmD |
| Οθόνη | 12.1in TFT LCD |
| Ψήφισμα | 800 X 600 εικονοκύτταρα |
| Όνομα | Εύκαμπτος Stackable αυτόματος τροφοδοτημένος ελεύθερης ροής σφιγκτήρας αντλιών έγχυσης |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-1800ml/h διευθετήσιμος, ±20% |
| Ακρίβεια | ±5% |