| όνομα | Ο εξοπλισμός έντασης φωτισμού ιατρικών συσκευών αυτός-L500I νοσοκομείων οδήγησε τη shadowless λειτου |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Καθολικό σύστημα αναστολής |
| Υλικό | Μέταλλο, πλαστικό, χάλυβας |
| Ελαφριά ένταση φωτισμού | 30,000-160,000Lux |
| Τύπος βολβού | Οδηγήσεις |
| όνομα | Αυτός-608-ιατρικός επιτραπέζιος πολλών χρήσεων οφθαλμικός λειτουργίας OT ηλεκτρικός χειρουργικός |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Εύκολα χειριστείτε τις διάφορες λειτουργίες του πίνακα. |
| Χειρωνακτικό Adjutable της ενσωματωμένης γέφυρας νεφρών | 0-120 (χιλ.) |
| Βάση | Τ-διαμορφωμένο σχέδιο |
| Στρώμα | αφρός μνήμης διπλός-στρώματος 80mm |
| όνομα | Ιατρικός ηλεκτρικός χειρουργικός λειτουργών πίνακας πολλών χρήσεων οφθαλμικό αυτός-608-α OT |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Εύκολα χειριστείτε τις διάφορες λειτουργίες του πίνακα. |
| Χειρωνακτικό Adjutable της ενσωματωμένης γέφυρας νεφρών | 0-120 (χιλ.) |
| Βάση | Τ-διαμορφωμένο σχέδιο |
| Στρώμα | αφρός μνήμης διπλός-στρώματος 80mm |
| όνομα | Multi-Parameter βάθους αναισθησίας χρήσης λειτουργίας OSEN 8000D νοσοκομείων όργανο ελέγχου |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Η πιό πρόσφατη παραγωγή Multi-Parameter βάθους αναισθησίας του οργάνου ελέγχου |
| Επίδειξη | 12.1 μεγάλη οθόνη χρώματος LCD TFT |
| Πεδίο της εφαρμογής | Ενήλικοι, παιδιατρικός και νεογνά |
| Υλικό | Πλαστικό, χάλυβας |
| όνομα | Φορητό Multi-parameter πρώτων βοηθειών OSEN 8000Dmedical βάθος του οργάνου ελέγχου αναισθησίας |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Η πιό πρόσφατη παραγωγή Multi-Parameter βάθους αναισθησίας του οργάνου ελέγχου |
| Επίδειξη | 12.1 μεγάλη οθόνη χρώματος LCD TFT |
| Πεδίο της εφαρμογής | Ενήλικοι, παιδιατρικός και νεογνά |
| Υλικό | Πλαστικό, χάλυβας |
| όνομα | Αντλίες έγχυσης ποιοτικών κτηνιατρικές προϊόντων της ΚΙΝΑΣ, Mi23, εγκεκριμένος Ce/Iso ανεφοδιασμός |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-2200ml/h, βήμα από 1ml/h |
| Όνομα του prodcut | ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΓΧΥΣΗΣ, MI27, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΊΩΝ |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-1800ml/h διευθετήσιμος, ±20% |
| όνομα | ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΓΧΥΣΗΣ, MI23, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΊΩΝ ΚΑΛΉΣ ΠΟΙΌΤΗΤΑΣ CE/ISO |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-2200ml/h, βήμα από 1ml/h |
| όνομα | ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΓΧΥΣΗΣ, MI23, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΊΩΝ ΧΑΜΗΛΌΤΕΡΟΥ ΚΌΣΤΟΥΣ CE/ISO |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-2200ml/h, βήμα από 1ml/h |
| Όνομα προϊόντων | Οι αντλίες έγχυσης μικροϋπολογιστών ακρίβειας, κινεζική τιμή Mi20, Ce/Iso εργοστασίων ενέκριναν τον |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής έγχυσης | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Ποσοστό πίεσης κλεισίματος | Τρία επίπεδα: υψηλός, μέσος, χαμηλός |