| Όνομα | Εξαρτήματα ιατρικού εξοπλισμού του εξαεριστήρα, αεροσωλήνας με τα πρότυπα της Ευρώπης για τη σύνδεση |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | ο εξαεριστήρας |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ταξινόμηση οργάνων | Κατηγορία Ι |
| Ευρέως σειρά χρήσης | Κατάλληλος για τα νήπια και τους ενηλίκους |
| Όνομα | Εξαρτήματα ιατρικού εξοπλισμού του εξαεριστήρα, αεροσωλήνας με τα γερμανικά πρότυπα για τη σύνδεση ε |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | ο εξαεριστήρας |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ταξινόμηση οργάνων | Κατηγορία Ι |
| Ευρέως σειρά χρήσης | Κατάλληλος για τα νήπια και τους ενηλίκους |
| Όνομα | Εξαρτήματα ιατρικού εξοπλισμού του εξαεριστήρα, αεροσωλήνας με τα γαλλικά πρότυπα για τη σύνδεση ενό |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | ο εξαεριστήρας |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ταξινόμηση οργάνων | Κατηγορία Ι |
| Ευρέως σειρά χρήσης | Κατάλληλος για τα νήπια και τους ενηλίκους |
| Όνομα | Εξαρτήματα ιατρικού εξοπλισμού του εξαεριστήρα, αεροσωλήνας με τα βρετανικά πρότυπα για τη σύνδεση ε |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | ο εξαεριστήρας |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ταξινόμηση οργάνων | Κατηγορία Ι |
| Ευρέως σειρά χρήσης | Κατάλληλος για τα νήπια και τους ενηλίκους |
| όνομα | Εξαρτήματα ιατρικού εξοπλισμού του εξαεριστήρα, αεροσωλήνας με τα γαλλικά πρότυπα για τη σύνδεση ενό |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | ο εξαεριστήρας |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ταξινόμηση οργάνων | Κατηγορία Ι |
| Ευρέως σειρά χρήσης | Κατάλληλος για τα νήπια και τους ενηλίκους |
| όνομα | Φορητή μηχανή Β συμπυκνωτών οξυγόνου cOem Siriusmed γεννήτρια εγχώριου οξυγόνου σειράς |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | lntelligent self-checking σύστημα με τον κώδικα λάθους που παρουσιάζει στο LCD. |
| Επίπεδο θορύβου | ≤40dB |
| Αγνότητα οξυγόνου | 93%±3% |
| Σειρά ροής | 0,6 --5L |
| όνομα | Φτηνό υπομονετικό όργανο ελέγχου Siriusmed νοσοκομείων ICU CE CONTEC PM5000 |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Υπομονετικό κλινικό περιβάλλον νοσοκομείων οργάνων ελέγχου homecare |
| Επίδειξη | άσπρων οδηγήσεων 12.1in TFT LCD backlight, |
| Βάρος | 3.75KG (8.27Ib), συμπεριλαμβανομένης 1 μπαταρίας |
| Υλικό | Πλαστικό, ABS |
| όνομα | Υψηλοί ροής υγραντές θεραπείας οξυγόνου ροής υγραντών HFNC μεγάλοι hfo-1 Siriusmed |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Η ασφάλεια προτύπου HFNC συμμορφώνεται με υψηλότερο |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής χρώματος LCD |
| Παραγωγή υγρασίας | >33 mg/Lat37°C >12mg/Lat 34 Γ >12mg/Lat31'C |
| Σειρά ροής | Ενήλικος 10 έως 80 LPM |
| όνομα | Το έτοιμο οξυγόνο εγχώριας χρήσης αποθεμάτων συμπυκνωτών οξυγόνου με ψεκάζει τη λειτουργία Β σειρά 5 |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Μακριά διάρκεια ζωής του μοριακού οξυγόνο-συμπυκνωτή κόσκινων |
| Επίπεδο θορύβου | ≤40dB |
| Τύπος | Συσκευές αναπνοής |
| Σειρά ροής | 0,6 --5L |
| όνομα | Ηλεκτρικό συμβατό χειρουργικό κρεβάτι θεάτρων λειτουργίας λειτουργούντων πινάκων αυτός-608-π για Sir |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Καλύψτε τις απαιτήσεις της σύγχρονης χειρουργικής επέμβασης εξεχουσών θέσεων |
| Στρώμα | Νέος υλικός αφρός μνήμης |
| Υλικό | Υλικό ανοξείδωτο ινών άνθρακα |
| Εξοπλισμένος | Μια μπαταρία και μια συσκευή φόρτισης |