| όνομα | ΑΝΤΛΙΕΣ ΣΥΡΙΓΓΩΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑΣ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ, MS51, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ICU |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.999ml, βήμα by0.01ml |
| Μέγεθος Sryinge | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Ποσοστό βόλων | 2ml σύριγγα: 100ml/h 5ml σύριγγα: 150ml/h 10ml σύριγγα: 400ml/h 20ml σύριγγα: 600ml/h 30ml σύριγ |
| Συναγερμός | Χαμηλή μπαταρία Μπαταρία που εξαντλούνται, αέρας στη γραμμή, πόρτα ανοικτή, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ και |
| όνομα | ΕΥΧΡΗΣΤΟ ΛΕΥΚΟ ΑΝΤΛΙΩΝ ΣΥΡΙΓΓΩΝ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ, MS58, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ICU |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.999ml, βήμα by0.01ml |
| Μέγεθος Sryinge | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Ποσοστό βόλων | 2ml σύριγγα: 100ml/h 5ml σύριγγα: 150ml/h 10ml σύριγγα: 400ml/h 20ml σύριγγα: 600ml/h 30ml σύριγ |
| Συναγερμός | Χαμηλή μπαταρία Μπαταρία που εξαντλούνται, αέρας στη γραμμή, πόρτα ανοικτή, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ και |
| όνομα | Αυτός-L700 χειρουργικό φως εξοπλισμού νοσοκομείων για το λαμπτήρα λειτουργίας των shadowless οδηγήσε |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | 80pcs του shadowless λαμπτήρα λειτουργίας βολβών |
| Φωτισμός (διευθετήσιμος) | 40,000-180,000Lux |
| Κατανάλωση ισχύος (ψ) | 80 |
| Υλικό | Μέταλλο, χάλυβας, ανοξείδωτο |
| όνομα | Φορητό ιατρικό Multi-parameter πρώτων βοηθειών βάθος του οργάνου ελέγχου OSEN 8000D αναισθησίας |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Η πιό πρόσφατη παραγωγή Multi-Parameter βάθους αναισθησίας του οργάνου ελέγχου |
| Επίδειξη | 12.1 μεγάλη οθόνη χρώματος LCD TFT |
| Πεδίο της εφαρμογής | Ενήλικοι, παιδιατρικός και νεογνά |
| Υλικό | Πλαστικό, χάλυβας |
| όνομα | ΕΥΧΡΗΣΤΕΣ ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΓΧΥΣΗΣ ακρίβειας, MI22, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΊΩΝ |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.1-9999.9ml, βήμα από 0.1ml |
| Ποσοστό ροής | 0.1-1800ml/h, βήμα από 0.1ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-1800ml/h διευθετήσιμος, ±20% |
| όνομα | ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΓΧΥΣΗΣ, MI23, ΚΑΛΌΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΊΩΝ ΤΙΜΏΝ ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-2200ml/h, βήμα από 1ml/h |
| όνομα | ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΓΧΥΣΗΣ, MI23, ΚΙΝΕΖΙΚΌΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΊΩΝ ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΊΩΝ ΤΙΜΏΝ ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-2200ml/h, βήμα από 1ml/h |
| όνομα | Γίνοντας στο κτηνιατρικό καλό προϊόν της Κίνας, αντλίες έγχυσης, Mi25, Ce/Iso εγκεκριμένο |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-2200ml/h, βήμα από 1ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| όνομα | Κτηνιατρικές μηχανές αναισθησίας, τιμή εργοστασίων LV600 Κίνα |
|---|---|
| Επίδειξη | 8» TFT, οθόνη αφής, τοπ φως |
| Πρότυπο εξαερισμού | VCV, PCV, εγχειρίδιο, εφεδρεία simv-Β (προαιρετική: SIMV-Π, SPONT/PSV) |
| Παλιρροιακός όγκος | 20-1500ml (προαιρετικό 10-1600ml), ηλεκτρονικό ΤΙΤΊΒΙΣΜΑ, παράμετροι μηχανικών πνευμόνων. |
| Μορφή κυμάτων | Πόδι-τ, ροή-τ, VT, CO2-τ |
| όνομα | Γίνοντας στην έκτακτη ανάγκη εξαεριστήρας-Jogger της Κίνας φορητό με το καροτσάκι |
|---|---|
| Πρότυπο | Jogger |
| Εφαρμογή | Παιδιατρική και ενήλικοι |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Πιστοποίηση | ISO 13485; ISO 9001 |