| όνομα | S25 υγειονομική περίθαλψη για την αυτόματη CPAP BIPAP μηχανή ύπνου για το σπίτι μη της εισβολής |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Μηχανή CPAP για την εγχώρια χρήση |
| Βάρος | 0.8kg (χωρίς υγραντή) |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| όνομα | Αναπνευστήρας έκτακτης ανάγκης για COVID-19 - Siriusmed Καλύτερη τιμή και ποιότητα |
|---|---|
| Πρότυπο | Jogger |
| Εφαρμογή | Παιδιατρική και ενήλικοι |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Πιστοποίηση | ISO 13485; ISO 9001 |
| όνομα | Αυτόματη ιατρική φορητή μηχανή CPAP με τον υγραντή και τη μάσκα S25 Siriusmed |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Αυτόματη της εισβολής μηχανή CPAP μη με τον υγραντή και τη μάσκα |
| Βάρος | 0.8kg (χωρίς υγραντή) |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| όνομα | Αυτόματη ιατρική φορητή μηχανή CPAP με τον υγραντή και τη μάσκα S25 Siriusmed |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Αυτόματη της εισβολής μηχανή CPAP μη με τον υγραντή και τη μάσκα |
| Βάρος | 0.8kg (χωρίς υγραντή) |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| όνομα | Τιμή εργοστασίου SL3C510 Συμπυκνωτής οξυγόνου ιατρικής και οικιακής χρήσης για Siriusmed |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Υιοθετήστε τεχνολογία μείωσης θορύβου, λειτουργία χαμηλού θορύβου, καμία διαταραχή ύπνου. |
| Συγκέντρωση οξυγόνου | 93±3% |
| Θόρυβος | 53dB (Α) |
| Επίδειξη | Ευφυής εύκολη λειτουργία μεγάλος-οθόνης |
| Όνομα | εξαεριστήρας αναισθητικού |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων | Τάξη III |
| Λέξη κλειδί | ιατρικός εξαεριστήρας αναισθητικού |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | παιδί και ενήλικος παιδιατρικός |
| Τύπος | Εξοπλισμοί & αναισθησίας Εξαρτήματα, μηχανή αναισθησίας, συσκευές αναπνοής |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων | Κατηγορία ΙΙΙ |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή αναισθησίας ψεκαστήρων νοσοκομείων, ενήλικη μηχανή αναισθησίας, μηχανή αναισθητικού με την τι |
| Εφαρμογή | Λειτουργούν δωμάτιο, που εφαρμόζεται για το παιδί και ενήλικο, ενήλικο και παιδιατρικό (3kg) |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| όνομα | Φορητός εξαεριστήρας που κατασκευάζεται στην Κίνα - καλύτερες τιμή χ-100C και ποιότητα |
|---|---|
| Πρότυπο | Χ-100C |
| Εφαρμογή | Παιδιατρική και ενήλικοι |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Πιστοποίηση | ISO 13485; ISO 9001 |
| όνομα | Προσιτός και εύχρηστος εξαεριστήρας έκτακτης ανάγκης για coivd-19 |
|---|---|
| Πρότυπο | Jogger |
| Εφαρμογή | Παιδιατρική και ενήλικοι |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Πιστοποίηση | ISO 13485; ISO 9001 |
| Τύπος | Εξοπλισμοί & αναισθησίας Εξαρτήματα, μηχανή αναισθησίας, συσκευές αναπνοής |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων | Κατηγορία ΙΙΙ |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή αναισθησίας ψεκαστήρων νοσοκομείων, ενήλικη μηχανή αναισθησίας, μηχανή αναισθητικού με την τι |
| Εφαρμογή | Λειτουργούν δωμάτιο, που εφαρμόζεται για το παιδί και ενήλικο, ενήλικο και παιδιατρικό (3kg) |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |