| όνομα | Ηλεκτρο υδραυλικό κρεβάτι Siriusmed αυτός-608-τ θεάτρων λειτουργίας λειτουργούντων πινάκων χειρουργι |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Χρησιμοποίηση του ελέγχου μικροϋπολογιστών |
| Υλικό | Μέταλλο, χάλυβας, ανοξείδωτο |
| Trendelenburg | Δύο σταδίων διασπασμένο πιάτο ποδιών |
| Ελεγκτής | Οπτικός Τύπος χεριών |
| όνομα | Siriusmed ιατρικός ανοξείδωτου χειρωνακτικός διευθετήσιμος πίνακας λειτουργίας επιτραπέζιου αυτός-60 |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Χρήση της ηλεκτρικής τεχνολογίας μετάδοσης προωθητών |
| Εξοπλισμένος | Ένας-βασική λειτουργία αναστοιχειοθέτησης |
| Γέφυρα | Ηλεκτρική ενσωματωμένη γέφυρα νεφρών |
| Σχέδιο | Ανταλλάξιμο σχέδιο πιάτων κεφαλιών και ποδιών |
| όνομα | Multi-Parameter βάθους αναισθησίας χρήσης λειτουργίας όργανο ελέγχου OSEN 8000D Siriusmed |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Η πιό πρόσφατη παραγωγή Multi-Parameter βάθους αναισθησίας του οργάνου ελέγχου |
| Επίδειξη | 12.1 μεγάλη οθόνη χρώματος LCD TFT |
| Πεδίο της εφαρμογής | Ενήλικοι, παιδιατρικός και νεογνά |
| Υλικό | Πλαστικό, χάλυβας |
| όνομα | CE/ISO εγκεκριμένη αντλία συρίγγων νοσοκομείων |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.999ml, βήμα by0.01ml |
| Μέγεθος Sryinge | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Ποσοστό βόλων | 2ml σύριγγα: 100ml/h 5ml σύριγγα: 150ml/h 10ml σύριγγα: 400ml/h 20ml σύριγγα: 600ml/h 30ml σύριγ |
| Συναγερμός | Χαμηλή μπαταρία Μπαταρία που εξαντλούνται, αέρας στη γραμμή, πόρτα ανοικτή, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ και |
| όνομα | Φορητός εξαεριστήρας - υπηρεσίες επειγόντων - φως και άνετος |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Πρότυπο | Jogger |
| Εφαρμογή | Παιδιατρική και ενήλικοι |
| Υλικό | Μέταλλο |
| όνομα | Εξαεριστήρας μεταφορών για covid-19 - Jogger, έκτακτη ανάγκη Siriusmed |
|---|---|
| Πρότυπο | Jogger |
| Εφαρμογή | Παιδιατρική και ενήλικοι |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Πιστοποίηση | ISO 13485; ISO 9001 |
| Όνομα | Αυτόματη μηχανή CPAP για το σπίτι μη της εισβολής χρήστη-μηχανής S25 Siriusmed |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Μηχανή CPAP για την εγχώρια χρήση |
| Βάρος | 0.8kg (χωρίς υγραντή) |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πηγή ισχύος | ηλεκτρικός |
| όνομα | Β 5L οξυγόνου συμπυκνωτών έτοιμου αποθεμάτων οι σειρές οξυγόνου εγχώριας χρήσης με ψεκάζουν τη λειτο |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Μακριά διάρκεια ζωής του μοριακού οξυγόνο-συμπυκνωτή κόσκινων |
| Επίπεδο θορύβου | ≤40dB |
| Τύπος | Συσκευές αναπνοής |
| Σειρά ροής | 0,6 --5L |
| όνομα | Β συμπυκνωτής Siriusmed οξυγόνου εγχώριας χρήσης 96% φίλτρων χρήσης νοσοκομείων σειράς 5L |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Έξοχος χαμηλού θορύβου οξυγόνο-συμπυκνωτής |
| Επίπεδο θορύβου | ≤40dB |
| Τύπος | Συσκευές αναπνοής |
| Σειρά ροής | 0,6 --5L |
| Όνομα μηχανών | Αντλίες έγχυσης μικροϋπολογιστών ακρίβειας, Mi20, εγκεκριμένος Ce/Iso εξοπλισμός νοσοκομείων |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-1800ml/h διευθετήσιμος, ±20% |