| όνομα | Zh-A51 ιατρικός συμπυκνωτής οξυγόνου για την ιατρική και εγχώρια χρήση Siriusmed |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Ελεύθερος συμπιεστής πετρελαίου συνεχής εργασία 24 ωρών |
| Αγνότητα οξυγόνου | 93%±3% |
| Σειρά ροής | 0,6 --5L |
| Εκτιμημένη τάση | AC220±22V, 50HZ±1HZ |
| όνομα | Εξαεριστήρας μεταφορών για covid-19 - Jogger, έκτακτη ανάγκη Siriusmed |
|---|---|
| Πρότυπο | Jogger |
| Εφαρμογή | Παιδιατρική και ενήλικοι |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Πιστοποίηση | ISO 13485; ISO 9001 |
| όνομα | Φορητός εξαεριστήρας που κατασκευάζεται στην Κίνα - καλύτερες τιμή χ-100C και ποιότητα |
|---|---|
| Πρότυπο | Χ-100C |
| Εφαρμογή | Παιδιατρική και ενήλικοι |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Πιστοποίηση | ISO 13485; ISO 9001 |
| όνομα | Γίνοντας στην έκτακτη ανάγκη εξαεριστήρας-Jogger της Κίνας φορητό με το καροτσάκι |
|---|---|
| Πρότυπο | Jogger |
| Εφαρμογή | Παιδιατρική και ενήλικοι |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Πιστοποίηση | ISO 13485; ISO 9001 |
| όνομα | Κτηνιατρικές αντλίες έγχυσης προϊόντων, Mi23, εγκεκριμένος Ce/Iso ανεφοδιασμός |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-2200ml/h, βήμα από 1ml/h |
| όνομα | Κτηνιατρικές αντλίες έγχυσης προϊόντων, Mi23, εγκεκριμένος Ce/Iso ανεφοδιασμός |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-2200ml/h, βήμα από 1ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| όνομα | Εύχρηστες αντλίες έγχυσης, Mi20, εγκεκριμένος Ce/Iso εξοπλισμός νοσοκομείων |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-1800ml/h διευθετήσιμος, |
| όνομα | Προσιτές άσπρες αντλίες έγχυσης, Mi20, εγκεκριμένος Ce/Iso εξοπλισμός νοσοκομείων |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-1800ml/h διευθετήσιμος, ±20% |
| Όνομα Macihne | ΕΥΧΡΗΣΤΕΣ ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΓΧΥΣΗΣ ακρίβειας, MI22, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΊΩΝ |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.1-9999.9ml, βήμα από 0.1ml |
| Ποσοστό ροής | 0.1-1800ml/h, βήμα από 0.1ml/h |
| Ακρίβεια έγχυσης | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-1800ml/h διευθετήσιμος, ±20% |
| όνομα | ΕΥΧΡΗΣΤΕΣ ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΓΧΥΣΗΣ ΑΚΡΙΒΕΙΑΣ, MI22, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΊΩΝ |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.1-9999.9ml, βήμα από 0.1ml |
| Ποσοστό ροής | 0.1-1800ml/h, βήμα από 0.1ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-1800ml/h διευθετήσιμος, ±20% |