| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Πρότυπο Numbe | Αυτός-Κ-6 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Εφαρμογή | Λειτουργούν δωμάτιο, ενδοσκοπικό λειτουργούν δωμάτιο, |
| όνομα | PM5000 12 ίντσας Ecg φορητό ICU Multiparameter κυματοειδούς ιατρικό υπομονετικό όργανο ελέγχου |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Υπομονετικό όργανο ελέγχου Ecg χρήσης νοσοκομείων ICU |
| Διαστάσεις | 324mmWx 324mmHx 183mmD |
| Οθόνη | 12.1in TFT LCD |
| Ψήφισμα | 800 X 600 εικονοκύτταρα |
| Όνομα | Εύκαμπτος Stackable αυτόματος τροφοδοτημένος ελεύθερης ροής σφιγκτήρας αντλιών έγχυσης |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-1800ml/h διευθετήσιμος, ±20% |
| Ακρίβεια | ±5% |
| όνομα | Προσιτός και εύχρηστος εξαεριστήρας έκτακτης ανάγκης για coivd-19 |
|---|---|
| Πρότυπο | Jogger |
| Εφαρμογή | Παιδιατρική και ενήλικοι |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Πιστοποίηση | ISO 13485; ISO 9001 |
| Όνομα | Αυτόματη ιατρική φορητή μηχανή CPAP με τον υγραντή και τη μάσκα S25 Purple Horn |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Αυτόματη της εισβολής μηχανή CPAP μη με τον υγραντή και τη μάσκα |
| Βάρος | 0.8kg (χωρίς υγραντή) |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| όνομα | Αυτόματη ιατρική φορητή μηχανή CPAP με τον υγραντή και τη μάσκα S25 Purple Horn |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Αυτόματη της εισβολής μηχανή CPAP μη με τον υγραντή και τη μάσκα |
| Βάρος | 0.8kg (χωρίς υγραντή) |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| όνομα | Προσιτός και εύχρηστος εξαεριστήρας έκτακτης ανάγκης για coivd-19 χ-100C |
|---|---|
| Πρότυπο | Jogger |
| Εφαρμογή | Παιδιατρική και ενήλικοι |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Πιστοποίηση | ISO 13485; ISO 9001 |
| Όνομα | Εργαλείο δοκιμής ιατρικού εξοπλισμού-- G08, γενικής χρήσης συσκευή ανάλυσης ροής αερίου |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | ο εξαεριστήρας |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ταξινόμηση οργάνων | Κατηγορία Ι |
| Ευρέως σειρά χρήσης | Κατάλληλος για τη μηχανή και τον εξαεριστήρα αναισθησίας |
| όνομα | Αναπνευστικός υγραντής για τον εξαεριστήρα, που θερμαίνεται, αντιστοιχία με τους εισαγόμενους & εσωτ |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | ο εξαεριστήρας |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ευρέως σειρά χρήσης | Κατάλληλος για τη μηχανή και τον εξαεριστήρα αναισθησίας |
| Όροι πληρωμής | T/T |