| όνομα | Purple Horn ιατρικός ανοξείδωτου χειρωνακτικός διευθετήσιμος πίνακας λειτουργίας επιτραπέζιου αυτός- |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Χρήση της ηλεκτρικής τεχνολογίας μετάδοσης προωθητών |
| Εξοπλισμένος | Ένας-βασική λειτουργία αναστοιχειοθέτησης |
| Γέφυρα | Ηλεκτρική ενσωματωμένη γέφυρα νεφρών |
| Σχέδιο | Ανταλλάξιμο σχέδιο πιάτων κεφαλιών και ποδιών |
| όνομα | Αυτός-608-ιατρικός επιτραπέζιος πολλών χρήσεων οφθαλμικός λειτουργίας OT ηλεκτρικός χειρουργικός |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Εύκολα χειριστείτε τις διάφορες λειτουργίες του πίνακα. |
| Χειρωνακτικό Adjutable της ενσωματωμένης γέφυρας νεφρών | 0-120 (χιλ.) |
| Βάση | Τ-διαμορφωμένο σχέδιο |
| Στρώμα | αφρός μνήμης διπλός-στρώματος 80mm |
| όνομα | Ιατρικός ηλεκτρικός χειρουργικός λειτουργών πίνακας πολλών χρήσεων οφθαλμικό αυτός-608-α OT |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Εύκολα χειριστείτε τις διάφορες λειτουργίες του πίνακα. |
| Χειρωνακτικό Adjutable της ενσωματωμένης γέφυρας νεφρών | 0-120 (χιλ.) |
| Βάση | Τ-διαμορφωμένο σχέδιο |
| Στρώμα | αφρός μνήμης διπλός-στρώματος 80mm |
| όνομα | Χειρουργικός δωματίων πίνακας θεάτρων νοσοκομείων ηλεκτρικός, λειτουργών πίνακας Purple Horn ιατρικό |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Λειτουργία και άνεση για περισσότερη αποδοτικότητα στο λειτουργούν δωμάτιο |
| Υλικό | Μέταλλο, χάλυβας, ανοξείδωτο |
| Στήριγμα μπαταριών | ΝΑΙ |
| Γέφυρα επάνω | ≥120mm |
| όνομα | Ηλεκτρικό Γυναικολογικό Νοσοκομείο Purple Horn SXD8801 Εξοπλισμός χειρουργικός πίνακας |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Λειτουργία και άνεση για περισσότερη αποδοτικότητα στο λειτουργούν δωμάτιο |
| Υλικό | Μέταλλο, χάλυβας, ανοξείδωτο |
| Στήριγμα μπαταριών | ΝΑΙ |
| Γέφυρα επάνω | ≥120mm |
| όνομα | ΕΥΧΡΗΣΤΕΣ ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΓΧΥΣΗΣ ακρίβειας, MI22, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΊΩΝ |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.1-9999.9ml, βήμα από 0.1ml |
| Ποσοστό ροής | 0.1-1800ml/h, βήμα από 0.1ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-1800ml/h διευθετήσιμος, ±20% |
| όνομα | Αντλίες έγχυσης ποιοτικών κτηνιατρικές προϊόντων της ΚΙΝΑΣ, Mi23, εγκεκριμένος Ce/Iso ανεφοδιασμός |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-2200ml/h, βήμα από 1ml/h |
| Όνομα του prodcut | ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΓΧΥΣΗΣ, MI27, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΊΩΝ |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-1800ml/h διευθετήσιμος, ±20% |
| όνομα | ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΓΧΥΣΗΣ, MI23, ΚΑΛΌΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΊΩΝ ΤΙΜΏΝ ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-2200ml/h, βήμα από 1ml/h |
| όνομα | ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΓΧΥΣΗΣ, MI23, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΊΩΝ ΚΑΛΉΣ ΠΟΙΌΤΗΤΑΣ CE/ISO |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-2200ml/h, βήμα από 1ml/h |