| όνομα | ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΓΧΥΣΗΣ, MI23, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΊΩΝ ΧΑΜΗΛΌΤΕΡΟΥ ΚΌΣΤΟΥΣ CE/ISO |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-2200ml/h, βήμα από 1ml/h |
| όνομα | ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΓΧΥΣΗΣ, MI23, ΚΙΝΕΖΙΚΌΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΊΩΝ ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΊΩΝ ΤΙΜΏΝ ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-2200ml/h, βήμα από 1ml/h |
| Όνομα προϊόντων | Οι αντλίες έγχυσης μικροϋπολογιστών ακρίβειας, κινεζική τιμή Mi20, Ce/Iso εργοστασίων ενέκριναν τον |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής έγχυσης | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Ποσοστό πίεσης κλεισίματος | Τρία επίπεδα: υψηλός, μέσος, χαμηλός |
| όνομα | ΑΝΤΛΙΕΣ ΣΥΡΙΓΓΩΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑΣ τιμών της ΚΙΝΑΣ, MS31, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΊΩΝ |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.999ml, βήμα by0.01ml |
| Μέγεθος Sryinge | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Ποσοστό βόλων | 2ml σύριγγα: 100ml/h 5ml σύριγγα: 150ml/h 10ml σύριγγα: 400ml/h 20ml σύριγγα: 600ml/h 30ml σύριγ |
| Συναγερμός | Χαμηλή μπαταρία Μπαταρία που εξαντλούνται, αέρας στη γραμμή, πόρτα ανοικτή, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ και |
| Όνομα προϊόντων | ΑΝΤΛΙΕΣ ΣΥΡΙΓΓΩΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑΣ τιμών της ΚΙΝΑΣ, MS31, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΊΩΝ |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.999ml, βήμα by0.01ml |
| Μέγεθος Sryinge | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Ποσοστό βόλων | 2ml σύριγγα: 100ml/h 5ml σύριγγα: 150ml/h 10ml σύριγγα: 400ml/h 20ml σύριγγα: 600ml/h 30ml σύριγ |
| Συναγερμός προϊόντων | Χαμηλή μπαταρία Μπαταρία που εξαντλούνται, αέρας στη γραμμή, πόρτα ανοικτή, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ και |
| όνομα | ΕΥΧΡΗΣΤΕΣ ΑΝΤΛΙΕΣ ΣΥΡΙΓΓΩΝ ΧΑΜΗΛΉΣ ΤΙΜΉΣ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ, MS51, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ICU |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.999ml, βήμα by0.01ml |
| Μέγεθος Sryinge | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Ποσοστό βόλων | 2ml σύριγγα: 100ml/h 5ml σύριγγα: 150ml/h 10ml σύριγγα: 400ml/h 20ml σύριγγα: 600ml/h 30ml σύριγ |
| Συναγερμός | Χαμηλή μπαταρία Μπαταρία που εξαντλούνται, αέρας στη γραμμή, πόρτα ανοικτή, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ και |
| Όνομα προϊόντων | ΕΥΧΡΗΣΤΕΣ ΑΝΤΛΙΕΣ ΣΥΡΙΓΓΩΝ ΧΑΜΗΛΉΣ ΤΙΜΉΣ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ, MS51, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ICU |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.999ml, |
| Μέγεθος Sryinge | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Ποσοστό βόλων | 2ml σύριγγα: 100ml/h 5ml σύριγγα: 150ml/h 10ml σύριγγα: 400ml/h 20ml σύριγγα: 600ml/h 30ml σύριγ |
| Συναγερμός | Χαμηλή μπαταρία Μπαταρία που εξαντλούνται, αέρας στη γραμμή, πόρτα ανοικτή, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ και |
| όνομα | Γίνοντας στο κτηνιατρικό καλό προϊόν της Κίνας, αντλίες έγχυσης, Mi25, Ce/Iso εγκεκριμένο |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-2200ml/h, βήμα από 1ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| όνομα | Γίνοντας στον κτηνιατρικό εξοπλισμό της Κίνας, αντλίες έγχυσης, Mi25, Ce/Iso εγκεκριμένο |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-2200ml/h, βήμα από 1ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Αυτός-Κ-3 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Ποιοτική πιστοποίηση | CE ISO 13485 |