| όνομα | ΕΥΧΡΗΣΤΕΣ ΑΝΤΛΙΕΣ ΣΥΡΙΓΓΩΝ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ, MS37, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ICU |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.999ml, βήμα by0.01ml |
| Μέγεθος Sryinge | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Ποσοστό βόλων | 2ml σύριγγα: 100ml/h 5ml σύριγγα: 150ml/h 10ml σύριγγα: 400ml/h 20ml σύριγγα: 600ml/h 30ml σύριγ |
| Συναγερμός | Χαμηλή μπαταρία Μπαταρία που εξαντλούνται, αέρας στη γραμμή, πόρτα ανοικτή, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ και |
| Όνομα μηχανών | ΥΨΗΛΟΣ - ΑΝΤΛΙΕΣ ΠΟΙΟΤΙΚΩΝ ΣΥΡΙΓΓΩΝ, MS37, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ICU |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.999ml, βήμα by0.01ml |
| Μέγεθος Sryinge | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Ποσοστό βόλων | 2ml σύριγγα: 100ml/h 5ml σύριγγα: 150ml/h 10ml σύριγγα: 400ml/h 20ml σύριγγα: 600ml/h 30ml σύριγ |
| Συναγερμός λειτουργίας | Χαμηλή μπαταρία Μπαταρία που εξαντλούνται, αέρας στη γραμμή, πόρτα ανοικτή, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ και |
| όνομα | ΑΝΤΛΙΕΣ ΣΥΡΙΓΓΩΝ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΩΝ ΤΙΜΩΝ, MS37, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ICU |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.999ml, βήμα by0.01ml |
| Μέγεθος Sryinge | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Ποσοστό βόλων | 2ml σύριγγα: 100ml/h 5ml σύριγγα: 150ml/h 10ml σύριγγα: 400ml/h 20ml σύριγγα: 600ml/h 30ml σύριγ |
| Συναγερμός | Χαμηλή μπαταρία Μπαταρία που εξαντλούνται, αέρας στη γραμμή, πόρτα ανοικτή, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ και |
| όνομα | ΛΕΥΚΟ ΑΝΤΛΙΩΝ ΣΥΡΙΓΓΩΝ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΩΝ ΤΙΜΩΝ, MS37, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΙΑΤΡΙΚΌΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.999ml, βήμα by0.01ml |
| Μέγεθος Sryinge | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Ποσοστό βόλων | 2ml σύριγγα: 100ml/h 5ml σύριγγα: 150ml/h 10ml σύριγγα: 400ml/h 20ml σύριγγα: 600ml/h 30ml σύριγ |
| Συναγερμός μηχανών | Χαμηλή μπαταρία Μπαταρία που εξαντλούνται, αέρας στη γραμμή, πόρτα ανοικτή, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ και |
| όνομα | ΕΥΧΡΗΣΤΟ ΛΕΥΚΟ ΑΝΤΛΙΩΝ ΣΥΡΙΓΓΩΝ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ, MS58, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ICU |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.999ml, βήμα by0.01ml |
| Μέγεθος Sryinge | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Ποσοστό βόλων | 2ml σύριγγα: 100ml/h 5ml σύριγγα: 150ml/h 10ml σύριγγα: 400ml/h 20ml σύριγγα: 600ml/h 30ml σύριγ |
| Συναγερμός | Χαμηλή μπαταρία Μπαταρία που εξαντλούνται, αέρας στη γραμμή, πόρτα ανοικτή, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ και |
| όνομα | ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΝΤΛΙΩΝ ΣΥΡΙΓΓΩΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑΣ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ, MS58, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ICU |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.999ml, βήμα by0.01ml |
| Μέγεθος Sryinge | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Ποσοστό βόλων | 2ml σύριγγα: 100ml/h 5ml σύριγγα: 150ml/h 10ml σύριγγα: 400ml/h 20ml σύριγγα: 600ml/h 30ml σύριγ |
| Συναγερμός | Χαμηλή μπαταρία Μπαταρία που εξαντλούνται, αέρας στη γραμμή, πόρτα ανοικτή, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ και |
| όνομα | ΕΥΧΡΗΣΤΟ ΛΕΥΚΟ ΑΝΤΛΙΩΝ ΣΥΡΙΓΓΩΝ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ, MS32, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ICU |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.999ml, βήμα by0.01ml |
| Μέγεθος Sryinge | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Ποσοστό βόλων | 2ml σύριγγα: 100ml/h 5ml σύριγγα: 150ml/h 10ml σύριγγα: 400ml/h 20ml σύριγγα: 600ml/h 30ml σύριγ |
| Συναγερμός | Χαμηλή μπαταρία Μπαταρία που εξαντλούνται, αέρας στη γραμμή, πόρτα ανοικτή, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ και |
| όνομα | Ιατρικός συμπυκνωτής οξυγόνου χρήσης SSL3C510 νοσοκομείων και σπιτιών για Purple Horn |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Συμπυκνωτής οξυγόνου λειτουργίας χαμηλής θερμοκρασίας και χαμηλής πίεσης |
| Συγκέντρωση οξυγόνου | 93±3% |
| Θόρυβος | 53dB (Α) |
| Επίδειξη | Ευφυής εύκολη λειτουργία μεγάλος-οθόνης |
| όνομα | Το χειρουργικό ελαφρύ ανώτατο όριο sx-ΙΙ 700L λειτουργίας Shadowless δωματίων θεραπεύει τη δύναμη |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Στο shadowless λαμπτήρα λειτουργίας venipuncture |
| Αριθμός βολβών | 80pcs |
| Ένταση φωτισμού (Λουξεμβούργο) | 40,0000-140,000Lux |
| Θερμοκρασία χρώματος (κ) | 3700K ~5000K |
| όνομα | Αυτός-L700 χειρουργικό φως εξοπλισμού νοσοκομείων για το λαμπτήρα λειτουργίας των shadowless οδηγήσε |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | 80pcs του shadowless λαμπτήρα λειτουργίας βολβών |
| Φωτισμός (διευθετήσιμος) | 40,000-180,000Lux |
| Κατανάλωση ισχύος (ψ) | 80 |
| Υλικό | Μέταλλο, χάλυβας, ανοξείδωτο |