| όνομα | ΕΥΧΡΗΣΤΕΣ ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΓΧΥΣΗΣ ΑΚΡΙΒΕΙΑΣ, MI22, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΊΩΝ |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.1-9999.9ml, βήμα από 0.1ml |
| Ποσοστό ροής | 0.1-1800ml/h, βήμα από 0.1ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-1800ml/h διευθετήσιμος, ±20% |
| όνομα | HE-608-P Συμβατό με ηλεκτρικό χειρουργικό χειρουργικό τραπέζι Θέατρο χειρουργείου Κρεβάτι για γενική |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Καλύψτε τις απαιτήσεις της σύγχρονης χειρουργικής επέμβασης εξεχουσών θέσεων |
| Στρώμα | Νέος υλικός αφρός μνήμης |
| Υλικό | Υλικό ανοξείδωτο ινών άνθρακα |
| Εξοπλισμένος | Μια μπαταρία και μια συσκευή φόρτισης |
| όνομα | Siriusmed Β σειράς 5L εγχώριας χρήσης ιατρικός εργοστασίων συμπυκνωτής οξυγόνου πώλησης φορητός |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Μακριά διάρκεια ζωής του μοριακού οξυγόνο-συμπυκνωτή κόσκινων |
| Επίπεδο θορύβου | ≤40dB |
| Τύπος | Συσκευές αναπνοής |
| Σειρά ροής | 0,6 --5L |
| όνομα | Β 5L οξυγόνου συμπυκνωτών έτοιμου αποθεμάτων οι σειρές οξυγόνου εγχώριας χρήσης με ψεκάζουν τη λειτο |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Μακριά διάρκεια ζωής του μοριακού οξυγόνο-συμπυκνωτή κόσκινων |
| Επίπεδο θορύβου | ≤40dB |
| Τύπος | Συσκευές αναπνοής |
| Σειρά ροής | 0,6 --5L |
| όνομα | Electro Hydraulic Operating HE-608-T Table Surgical Operation Theatre Bed Siriusmed |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Χρησιμοποίηση του ελέγχου μικροϋπολογιστών |
| Υλικό | Μέταλλο, χάλυβας, ανοξείδωτο |
| Trendelenburg | Δύο σταδίων διασπασμένο πιάτο ποδιών |
| Ελεγκτής | Οπτικός Τύπος χεριών |
| Όνομα μηχανών | Αντλίες έγχυσης μικροϋπολογιστών ακρίβειας, Mi20, εγκεκριμένος Ce/Iso εξοπλισμός νοσοκομείων |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-1800ml/h διευθετήσιμος, ±20% |
| Όνομα μηχανών | CE/ISO εγκεκριμένη αντλία έγχυσης νοσοκομείων |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.1-9999.9ml, βήμα από 0.1ml |
| Ποσοστό ροής | 0.1-1800ml/h, βήμα από 0.1ml/h |
| Ακρίβεια έγχυσης | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-1800ml/h διευθετήσιμος, ±20% |
| Προϊόν ονόματος | CE/ISO εγκεκριμένη αντλία έγχυσης νοσοκομείων |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-2200ml/h, βήμα από 1ml/h |
| Όνομα του προϊόντος | ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΓΧΥΣΗΣ, MI27, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΊΩΝ |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.01ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h, βήμα από 0.01ml/h |
| Ακρίβεια έγχυσης | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-1800ml/h διευθετήσιμος, ±20% |
| όνομα | CE/ISO εγκεκριμένη αντλία συρίγγων νοσοκομείων |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.999ml, βήμα by0.01ml |
| Μέγεθος Sryinge | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Ποσοστό βόλων | 2ml σύριγγα: 100ml/h 5ml σύριγγα: 150ml/h 10ml σύριγγα: 400ml/h 20ml σύριγγα: 600ml/h 30ml σύριγ |
| Συναγερμός | Χαμηλή μπαταρία Μπαταρία που εξαντλούνται, αέρας στη γραμμή, πόρτα ανοικτή, ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ και |