| Υλικό | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | καμία διαρροή |
| COem | δεχτείτε |
| Ύφος | 3 σε 1 ψεκαστήρα |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Τύπος | Εξοπλισμοί & αναισθησίας Εξαρτήματα, μηχανή αναισθησίας, συσκευές αναπνοής |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων | Κατηγορία ΙΙΙ |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή αναισθησίας ψεκαστήρων νοσοκομείων, ενήλικη μηχανή αναισθησίας, μηχανή αναισθητικού με την τι |
| Εφαρμογή | Λειτουργούν δωμάτιο, που εφαρμόζεται για το παιδί και ενήλικο, ενήλικο και παιδιατρικό (3kg) |
| εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος | Εξοπλισμοί & αναισθησίας Εξαρτήματα, μηχανή αναισθησίας, συσκευές αναπνοής |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων | Κατηγορία ΙΙΙ |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή αναισθησίας ψεκαστήρων νοσοκομείων, ενήλικη μηχανή αναισθησίας, μηχανή αναισθητικού με την τι |
| Εφαρμογή | Λειτουργούν δωμάτιο, που εφαρμόζεται για το παιδί και ενήλικο, ενήλικο και παιδιατρικό (3kg) |
| εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος | Εξοπλισμοί & αναισθησίας Εξαρτήματα, μηχανή αναισθησίας, συσκευές αναπνοής |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων | Κατηγορία ΙΙΙ |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή αναισθησίας ψεκαστήρων νοσοκομείων, ενήλικη μηχανή αναισθησίας, μηχανή αναισθητικού με την τι |
| Εφαρμογή | Λειτουργούν δωμάτιο, που εφαρμόζεται για το παιδί και ενήλικο, ενήλικο και παιδιατρικό (3kg) |
| εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα | Αυτόματη μηχανή CPAP για το σπίτι μη της εισβολής χρήστη-μηχανής S25 Siriusmed |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Μηχανή CPAP για την εγχώρια χρήση |
| Βάρος | 0.8kg (χωρίς υγραντή) |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πηγή ισχύος | ηλεκτρικός |
| όνομα | Υψηλοί ροής υγραντές θεραπείας οξυγόνου ροής υγραντών HFNC μεγάλοι hfo-1 Siriusmed |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Η ασφάλεια προτύπου HFNC συμμορφώνεται με υψηλότερο |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής χρώματος LCD |
| Παραγωγή υγρασίας | >33 mg/Lat37°C >12mg/Lat 34 Γ >12mg/Lat31'C |
| Σειρά ροής | Ενήλικος 10 έως 80 LPM |
| όνομα | Το έτοιμο οξυγόνο εγχώριας χρήσης αποθεμάτων συμπυκνωτών οξυγόνου με ψεκάζει τη λειτουργία Β σειρά 5 |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Μακριά διάρκεια ζωής του μοριακού οξυγόνο-συμπυκνωτή κόσκινων |
| Επίπεδο θορύβου | ≤40dB |
| Τύπος | Συσκευές αναπνοής |
| Σειρά ροής | 0,6 --5L |
| Τύπος | Εξοπλισμοί & αναισθησίας Εξαρτήματα, μηχανή αναισθησίας, συσκευές αναπνοής |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων | Κατηγορία ΙΙΙ |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή αναισθησίας ψεκαστήρων νοσοκομείων, ενήλικη μηχανή αναισθησίας, μηχανή αναισθητικού με την τι |
| Εφαρμογή | Λειτουργούν δωμάτιο, που εφαρμόζεται για το παιδί και ενήλικο, ενήλικο και παιδιατρικό (3kg) |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| όνομα | Το νοσοκομείο και το σπίτι χρησιμοποιούν το συμπυκνωτή οξυγόνου χαμηλής θερμοκρασίας SL3C550 και χαμ |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Συμπυκνωτής οξυγόνου λειτουργίας χαμηλής θερμοκρασίας και χαμηλής πίεσης |
| Συγκέντρωση οξυγόνου | 93±3% |
| Θόρυβος | 53dB (Α) |
| Επίδειξη | Ευφυής εύκολη λειτουργία μεγάλος-οθόνης |
| όνομα | Αυτόματη ιατρική φορητή μηχανή CPAP με τον υγραντή και τη μάσκα S25 Siriusmed |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Αυτόματη της εισβολής μηχανή CPAP μη με τον υγραντή και τη μάσκα |
| Βάρος | 0.8kg (χωρίς υγραντή) |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |