| Όνομα | εξαεριστήρας αναισθητικού |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων | Τάξη III |
| Λέξη κλειδί | ιατρικός εξαεριστήρας αναισθητικού |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | παιδί και ενήλικος παιδιατρικός |
| Τύπος | Εξοπλισμοί & αναισθησίας Εξαρτήματα, μηχανή αναισθησίας, συσκευές αναπνοής |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων | Κατηγορία ΙΙΙ |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή αναισθησίας ψεκαστήρων νοσοκομείων, ενήλικη μηχανή αναισθησίας, μηχανή αναισθητικού με την τι |
| Εφαρμογή | Λειτουργούν δωμάτιο, που εφαρμόζεται για το παιδί και ενήλικο, ενήλικο και παιδιατρικό (3kg) |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Τύπος | Εξοπλισμοί & αναισθησίας Εξαρτήματα, μηχανή αναισθησίας, συσκευές αναπνοής |
|---|---|
| Ταξινόμηση οργάνων | Κατηγορία ΙΙΙ |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή αναισθησίας ψεκαστήρων νοσοκομείων, ενήλικη μηχανή αναισθησίας, μηχανή αναισθητικού με την τι |
| Εφαρμογή | Λειτουργούν δωμάτιο, που εφαρμόζεται για το παιδί και ενήλικο, ενήλικο και παιδιατρικό (3kg) |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| όνομα | Κτηνιατρικές μηχανές αναισθησίας, τιμή εργοστασίων LV600 Κίνα |
|---|---|
| Επίδειξη | 8» TFT, οθόνη αφής, τοπ φως |
| Πρότυπο εξαερισμού | VCV, PCV, εγχειρίδιο, εφεδρεία simv-Β (προαιρετική: SIMV-Π, SPONT/PSV) |
| Παλιρροιακός όγκος | 20-1500ml (προαιρετικό 10-1600ml), ηλεκτρονικό ΤΙΤΊΒΙΣΜΑ, παράμετροι μηχανικών πνευμόνων. |
| Μορφή κυμάτων | Πόδι-τ, ροή-τ, VT, CO2-τ |
| όνομα | Εύχρηστες κτηνιατρικές μηχανές αναισθησίας, αγαθό τιμών εργοστασίων LV600 Κίνα μετά από την υπηρεσία |
|---|---|
| Επίδειξη | 8» TFT, οθόνη αφής, τοπ φως |
| Πρότυπο εξαερισμού | VCV, PCV, εγχειρίδιο, εφεδρεία simv-Β (προαιρετική: SIMV-Π, SPONT/PSV) |
| Παλιρροιακός όγκος | 20-1500ml (προαιρετικό 10-1600ml), ηλεκτρονικό ΤΙΤΊΒΙΣΜΑ, παράμετροι μηχανικών πνευμόνων. |
| Μορφή κυμάτων | Πόδι-τ, ροή-τ, VT, CO2-τ |
| όνομα | Multi-Parameter βάθους αναισθησίας χρήσης λειτουργίας όργανο ελέγχου OSEN 8000D Siriusmed |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Η πιό πρόσφατη παραγωγή Multi-Parameter βάθους αναισθησίας του οργάνου ελέγχου |
| Επίδειξη | 12.1 μεγάλη οθόνη χρώματος LCD TFT |
| Πεδίο της εφαρμογής | Ενήλικοι, παιδιατρικός και νεογνά |
| Υλικό | Πλαστικό, χάλυβας |
| όνομα | Multi-Parameter βάθους αναισθησίας χρήσης λειτουργίας OSEN 8000D νοσοκομείων όργανο ελέγχου |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Η πιό πρόσφατη παραγωγή Multi-Parameter βάθους αναισθησίας του οργάνου ελέγχου |
| Επίδειξη | 12.1 μεγάλη οθόνη χρώματος LCD TFT |
| Πεδίο της εφαρμογής | Ενήλικοι, παιδιατρικός και νεογνά |
| Υλικό | Πλαστικό, χάλυβας |
| όνομα | Φορητό Multi-parameter πρώτων βοηθειών OSEN 8000Dmedical βάθος του οργάνου ελέγχου αναισθησίας |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Η πιό πρόσφατη παραγωγή Multi-Parameter βάθους αναισθησίας του οργάνου ελέγχου |
| Επίδειξη | 12.1 μεγάλη οθόνη χρώματος LCD TFT |
| Πεδίο της εφαρμογής | Ενήλικοι, παιδιατρικός και νεογνά |
| Υλικό | Πλαστικό, χάλυβας |
| όνομα | Μίας χρήσης EEG όργανα ελέγχου 4 ηλεκτρόδια Siriusmed ενοτήτων αισθητήρων συμβατά |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | αισθητήρας 4 ηλεκτροδίων EEG |
| Υλικό | Αγώγιμη κόλλα |
| Μέγεθος | 304*36mm |
| Απολύμανση του τύπου | 75% οινόπνευμα |
| Όνομα | Η ιατρική & ηλεκτρική αντλία συρίγγων, εισαγωγή πληκτρολογίων, εύκολη διαμορφώνει, Ce/Iso εγκεκριμέν |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.01-9999.99ml, βήμα από 0.1ml |
| Ποσοστό ροής | 0.01-1800ml/h (ανώτατος), βήμα από 0.1ml/h |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 100-800ml/h (ανώτατος), ποσοστό 3ml/h ή 1ml/h KVO ή =flowrate |
| Ακρίβεια | ±2% |