| όνομα | Φορητή μηχανή Β συμπυκνωτών οξυγόνου cOem Siriusmed γεννήτρια εγχώριου οξυγόνου σειράς |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | lntelligent self-checking σύστημα με τον κώδικα λάθους που παρουσιάζει στο LCD. |
| Επίπεδο θορύβου | ≤40dB |
| Αγνότητα οξυγόνου | 93%±3% |
| Σειρά ροής | 0,6 --5L |
| όνομα | Ιατρική φορητή αυτόματη μηχανή BiPAP σειράς Λα με τον υγραντή και τη μάσκα |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Αυτόματη μηχανή BiPAP εγχώριας χρήσης |
| Islop | Αυτοκίνητο, επίπεδο 1-6 |
| Υλικό | Μέταλλο, πλαστικό |
| Επίπεδο θορύβου | ≤30dB |
| Όνομα του προϊόντος | ΕΥΧΡΗΣΤΕΣ ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΓΧΥΣΗΣ, MI22, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΊΩΝ |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.1-9999.9ml, βήμα από 0.1ml |
| Ποσοστό ροής | 0.1-1800ml/h, βήμα από 0.1ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-1800ml/h διευθετήσιμος, ±20% |
| όνομα | ΕΥΧΡΗΣΤΕΣ ΑΣΠΡΕΣ ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΓΧΥΣΗΣ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ, MI22, ΕΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟΣ CE/ISO ΙΑΤΡΙΚΌΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ |
|---|---|
| Όγκος έγχυσης | 0.1-9999.9ml, βήμα από 0.1ml |
| Ποσοστό ροής | 0.1-1800ml/h, βήμα από 0.1ml/h |
| Ακρίβεια | ±5% |
| Εκκαθάριση/ποσοστό βόλων | 1-1800ml/h διευθετήσιμος, ±20% |
| όνομα | Siriusmed Β γεννήτρια οξυγόνου συμπυκνωτών οξυγόνου σειράς 5L ιατρική |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | συνεχής λειτουργώντας οξυγόνο-συμπυκνωτής 24 ωρών |
| Επίπεδο θορύβου | ≤40dB |
| Τύπος | Συσκευές αναπνοής |
| Σειρά ροής | 0,6 --5L |
| όνομα | Β συμπυκνωτής Siriusmed οξυγόνου εγχώριας χρήσης 96% φίλτρων χρήσης νοσοκομείων σειράς 5L |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Έξοχος χαμηλού θορύβου οξυγόνο-συμπυκνωτής |
| Επίπεδο θορύβου | ≤40dB |
| Τύπος | Συσκευές αναπνοής |
| Σειρά ροής | 0,6 --5L |
| όνομα | Φορητός εξαεριστήρας - υπηρεσίες επειγόντων - φως και άνετος |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Πρότυπο | Jogger |
| Εφαρμογή | Παιδιατρική και ενήλικοι |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Όνομα | Αυτόματη της εισβολής μηχανή CPAP μη με το θερμαμένο υγραντή χρήστη-μηχανής S25 Siriusmed |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Της εισβολής μηχανή CPAP μη για την εγχώρια χρήση |
| Βάρος | 0.8kg (χωρίς υγραντή) |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Όνομα | Αυτόματη μηχανή CPAP για το σπίτι μη της εισβολής χρήστη-μηχανής S25 Siriusmed |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Μηχανή CPAP για την εγχώρια χρήση |
| Βάρος | 0.8kg (χωρίς υγραντή) |
| Υλικό | πλαστικό |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | καμία διαρροή |
| Ύφος | 3 σε 1 ψεκαστήρα |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| COem | δεχτείτε |